Elvelyckan - Tricot - Cactus - Creme
Informatie
Tricot/jersey is een zeer fijn gebreide enkelvoudige stof. Door de rekbaarheid in de stof zit tricot heerlijk en voelt het fijn op de huid.
Goedkopestoffen.com beveelt deze stof aan om te gebruiken voor het maken van: broeken, shirts, blazers, jurken, tassen, vesten.
Naast de stoffen met het Oeko-Tex keurmerk verkoopt Goedkope stoffen ook stoffen met organische labels 🌱. Dit internationael label voor biologisch textiel garandeert dat de productie op een milieuvriendelijke en sociaal verantwoorde wijze gebeurt. Stoffen met dit label bestaan voor minimaal 95% uit biologisch geproduceerde materialen 🌍. Een voordeel is dat de stoffen een stuk zachter aanvoelen dan stoffen zonder dit label en dus nóg comfortabeler zijn voor baby's en kinderen! ❤️
Merk: Elvelyckan Design
Breedte: 1,65m
Materiaal: 95% katoen/5% elastan
Gewicht: 200g/m²
Gütermann: 001
Klanten kochten ook
- Elvelyckan - Tricot - Palms - Sea Green
InformatieTricot/jersey is een zeer fijn gebreide enkelvoudige stof. Door de rekbaarheid in de stof zit tricot heerlijk en voelt het fijn op de huid.
Goedkopestoffen.com beveelt deze stof aan om te gebruiken voor het maken van:…€ 24,50